فروشگاه اینترنتی تخصصی موتورولا با ارائه بروز ترین مدل های برند موتورولا برای خرید موبایل موتورولا همراه شما است برای مشاوره ها در زمینه خرید گوشی موتورولا می توانید از طریق سایت ، شماره های تماس و یا واتس آپ با ما در ارتباط باشید.

گوشی موتورولاوان اکشن از مدت ها قبل روی محصولات میان رده واقتصادی تمرکز کرده است وتا حدودی توانسته موفق شودموتورولایکی از شرکت هایی محسوب میشود که در خواست مشتریان خود را مد نظر قرارداده است:

جستجویموبایل موتورولاوان اکشن

موتورولا وان اکشن میان رده ای خوش قیمت با سیستم عامل نزدیک به اندروید خالص، طراحی بسیارزیبا، کیفیت ساخت آن مناسب و خرید موبایل موتورولاتجربه ی کاربری دلچسبی داشته است.

موتورولا از مدت ها پیش روی محصولات میان رده و اقتصادی تمرکز کرده است و در این زمینه نیز تا حدودی موفق بوده است. موتورولا در سه ماهه ی اول سال ۲۰۱۹، با کسب ۸ درصد از بازار موبایل ایالات متحده، جایگاه چهارم را دراختیار داشته و در فصل های بعدنیز زیر پرچم لنوو، به عنوان صاحب امتیاز برند Motorola Mobility همین روند را ادامه داده است.

طراحی موتورولا وان اکشن

بررسی تخصصی موبایل موتورو-وان اکشن-بخش اول

در نگاه اول به موتورولا وان اکشن، غیرممکن به نظر می آید این دستگاه خوش ساخت کالبدی از جنس پلاستیک داشته باشد؛ اما چنین است. میان رده ی اقتصادی موتورولا به استثنای محافظی شیشه ای نمایشگر، در تمام سطوح خود، چه فریم و چه پنل پشتی، پوششی پلاستیکی و براق را می بیند. البته تمامی قطعات بدنه در کنار هم به خوبی قرار گرفته و درکل ساختار مستحکمی برای گوشی به ارمغان آورده اند.

بدون شک خاص ترین عنصرموبایل موتورولااز زبان طراحی نسبت تصویر نمایشگر آن است. موتورولا وان اکشن به همراه اکسپریا وان و اکسپریا ۵ سونی جزو اندک محصولات بازار به شمار می آید که از نمایشگری بسیار کشیده با نسبت تصویر سینمایی ۲۱:۹ بهره می گیرند. درحالی که چنین نسبت تصویری، موتورولا وان اکشن را به محصولی بسیار باریک بدل می سازد، دسترسی به لبه ی کناری نمایشگر آن به سادگی صورت می گیرد و حین تماشای فیلم های سینمایی، کاربر را با نوارهای مشکی آزار نمی دهد؛ اما درمقابل، دسترسی یک دستی و آسان به لبه ی بالایی نمایشگر را غیرممکن می کند. ناگفته نماند وزن کلی ۱۷۶ گرمی موتورولا وان اکشن برای دستگاهی ۶/۳ اینچی با بدنه ی پلاستیکی اندکی سنگین محسوب می شود

نمایشگر ۶/۳ اینچی موتورولا وان اکشن با گوشه هایی گرد، ۸۲/۵ درصد از نمای جلویی دستگاه را دربر می گیرد. حاشیه های دو سمت و لبه ی بالایی نمایشگر نسبتا باریک هستند؛ اما در لبه ی پایین درست مانند هر گوشی اندروید دیگری، حاشیه ی نسبتاکم هزینه قطوری به چشم می خورد. طراحانموبایل موتورولابرای نشان دادن حس نمایشگر تمام صفحه، به جای راهکاررایج ایجاد بریدگی در لبه ی بالا برای جای دادن دوربین سلفی، حفره در گوشه ی سمت چپ نمایشگر ایجاد کرده اند؛ اما قطر حفره و نوار مشکی پیرامونش به اندازه ای زیاد است که نمی توان به وجود آن عادت کرد.عریض ترشدن نوار اعلانات برای دربرگرفتن حفره، حساسیت ها را دوچندان می کند.

بررسی تخصصی موبایل موتورولا-وان اکشن-بخش اول

گوشی موتورولاوان اکشن را می توان اولین گوشی هوشمند موتورولا با دوربین سه گانه دانست؛ باخریدموبایل موتورولامیتوانید از مزایای آن بهره ببریدپنل پشتی پلاستیکی موتورولا وان اکشن الگوهای اُریب ریزی درون خود دارند؛ اما پوشش آن براق و صاف است؛ همانند گوشی های شیشه ای در جذب کردن لک و آثار انگشت نیز بسیارخوب عمل می کند. خمیدگی پشت گوشی در دو سمت، دستگاه را به خوبی در کف دست می گنجاند.

در این بخش از مقاله با گوشی وان اکشن ازموبایل موتورولابیشتر آشنا شدیم در ادامه ی مقالات بعدمیتوانید با دیگر کارایی های این مدل بیشتر آشنا شوید و برایخریدموبایل موتورولاآمادگی بیشتری داشته باشید.

خرید موبایل موتورولا- معرفی وان ویژن و g7

خرید موبایل موتورولا- معرفی وان اکشن و z3

بررسی تخصصی موبایل موتورولا-وان اکشن-بخش دوم

بررسی تخصصی موبایل موتورولا-وان اکشن-بخش دوم

خرید موبایل موتورولا- موتورولا ریزر

خرید موبایل موتورولا- موتورولا ریزر

تاریخچه موبایل موتورولا بخش اول

موتورولا ,ی ,اکشن ,وان ,گوشی ,های ,وان اکشن ,موتورولا وان ,لبه ی ,میان رده ,می کند

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


takinshoop مطالب اینترنتی تجهیزات و فناوری روز دنیا freeamoozesh فروشگاه خرید اینترنتی فروشگاه اینترنتی آنلاین فراآموزش مطالب اینترنتی new tips about all thing دهکده اخبار تکنولوژی