فروشگاه اینترنتی تخصصی موتورولا با ارائه بروز ترین مدل های برند موتورولا برای خرید موبایل موتورولا همراه شما است برای مشاوره ها در زمینه خرید گوشی موتورولا می توانید از طریق سایت ، شماره های تماس و یا واتس آپ با ما در ارتباط باشید.

در ادامه مقالهخرید موبایل موتورولا- بخش اول بررسی مدل Moto Z Forceهمراه ما باشید تا با یکی از برترین مدل هایموبایل موتورولابیشتر از قبل آشنا شوید:

در بخش اول به بررسی ظاهریموبایل موتورولامدل Moto Z Force پرداختیم در ادامه با بخش دیگر اینموبایلبیشتر آشنا خواهیم شد.

رابط کاربری گوشی موبایل موتورولا Motorola Moto Z Force

هنگام اضافه کردن لوازم جانبیموبایل موتورولاMoto از قبیل Moto Voice، موتو اکشن و Moto Display گوشی با vanilla Android (اندروید خام) کار میshy; کند. موارد زیادی از ویژگی های رابط کاربری از گوشی Moto X برگرفته شده است. با بررسی مختصر رابط کاربری این گوشی می توان به این مورد پی برد که لنوو هیچ قصدی در اعمال تغییرات در بخش نرم افزاری گوشی های موتورولا ندارد.

سنسور اثر انگشت در بخش مربعی در حاشیه مشکی زیر صفحه نمایش قرارد داده شده است که البته این حاشیه مشکی پهنای زیادی هم دارد و اما متاسفانه طراحان به جای استفاده از این حاشیه برای قرار دادن دکمه های اصلی (بازگشت، برنامه های باز و خانه)، آن را خالی گذاشته اند و در عوض دکمه های اصلی بخشی از پایین صفحه نمایش را اشغال کرده اند.

همانطور که هیچ کدام از گوشیshy; هایموبایل موتورولاMoto X دارای اسکنر اثر انگشت نبودند و برای اولین بار در بین گوشیshy; های موتورولا، گوشی Moto Z Force اینگونه اسکنر اثر انگشت را باب کرد.

خرید موبایل موتورولا- بخش دوم بررسی مدل Moto Z Force

لانچر گوشی هم بسیار شبیه لانچر گوشی های گوگل است، ولی تعداد آپشنshy; ها و تمshy; ها کمتر می باشد. اگر این لانچر به نظرتان خستهshy; کننده است و یا اگر می خواهید با آیshy; های زیادی کار کنید، میshy; توانید لانچر جدیدی را که مورد دلخواه تان می باشد روی گوشی نصب کنید.

مجموعه اپلیکیشنshy; ها در یک صفحه نمایش به صورت فهرستshy; بندی شدهshy; اند که میshy; توانید از بالا به پایین پیمایش کنید. یک نوار جستوshy;جو در بالای صفحه دیده می شود. همچنین هیچیک از پوشهshy;shy; ها در صفحه اپلیکیشنshy; ها وجود ندارد.

با اسکرول کردن صفحه از بالا به پایین می توانید به تاگل ها، میان برها، تنظیم نور صفحه و صفحه پیایم های سیستمی دسترسی داشته باشید.

همچنین یک میان بر در قسمت تنظیمات اپلیکیشنshy; ها در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش وجود دارد. این میان بر به منظور تنظیمات منحصربفردگوشیshy; موتورولاسری Moto Z و تنظیمات Moto Mods تعبیه شده که به کاربر اجازه تغییرات در تنظیمات موتو مدهای اضافه شده به گوشی را نیز میshy; دهد.

موتو مدها( گجت ها و امکانات قابل ارتقا ) - Moto Mods

گوشی موتورولاMoto Z Force نقطهshy; ی شروعی برای مجموعه جدیدی از ابزارهایی است که نوع جدیدی از قابلیت توسعه را به سری گوشیshy; های Moto Z بخشیده است. از جمله این اامات میshy; توان به باتری قابل توسعه، اسپیکر و حتی پروژکتور Insta-Share projector اشاره کرد.

وقتی که موتو مدها به گوشی اضافه میshy;شوند، گوشی میshy; لرزد و با ایجاد صدایی، موفقیت اتصال را اعلام میshy; کند. اتصال به سادگی اتفاق میshy; افتد، زیرا که Moto Mod از طریق مگنت های بسیار قدرتمند به گوشی وصل می شود، بنابراین در جایگیری اشتباه رخ نمیshy; دهد.

با سویپ کردن روی تاگلshy; ها شما این توانایی را دارید که از وضعیت باتری موتو مدها مطلع شوید. همه این ابزارهای تست شده دارای باتری داخلی خودشان هستند. اسپیکر JBL SoundBoost و Insta-Share Projector هر دو باتریshy; های یکپارچه خودشان را دارند.

همینطور ویجت Moto در صفحه خانه وضعیت باتری موتو مدها را نمایش میshy; دهد. اگر Moto Mod را به گوشی وصل کردهshy; اید و گوشی را به شارژر وصل نمودهshy; اید، تا مدت زمانی که باتری به اندازه 75 درصد شارژ نشده باشد Moto Mod شارژ نخواهد شد.

هر دو موتو مدهای برند های JBL speaker و Insta-Share Projector دارای پورت USB-C هستند که براحتی میshy; توانید آنها را جداگانه شارژ نمایید. در کمال تعجب، باتری Tumi درگاه USB-C ندارد. بنابراین تنها روش برای شارژ این باتری این است که آن را به گوشی وصل نموده و گوشی را در طول شب به شارژر وصل نمایید.

خرید موبایل موتورولا- بخش دوم بررسی مدل Moto Z Forceخرید موبایل موتورولا- بخش دوم بررسی مدل Moto Z Force

کلیه Moto Mod هایی که تا کنون ذکر کردهshy; ایم دارای نمایشگر توان باتری مخصوص خودشان هستند. یک دکمه روی آنها وجود دارد که با فشردن آن یک LED روشن میshy; شود که نمایانگر میزان باتری باقیshy;مانده است.

یکی از Moto Mod هایی که در بین مالکین گوشی Z Force محبوبیت زیادی دارد، باتریست که با وصل این مد، به گوشی نیرو و توانی تازه میshy; بخشد. یکی از این باتریshy; ها، باتری 2,200mAh Tumi می باشد. این باتری شارژ گوشی Moto Z Force را از 0 تا 60 درصد افزایش میshy; دهد. همچنین یک باتری Kate Spade وجود دارد که شارژ بدون سیم را برای این گوشی ارایه می کند. باتری Tumi همچنین یک نسخه شارژ شونده بیshy; سیم دارد.

بلندگویی را برای استفاده به عنوان Moto Mod برای اینگوشی موتورولاطراحی کرده است. برای این Mod نصب و یا جفت کردن لازم نیست. تنها کاری که باید بکنید این است که اسپیکر را به پشت گوشی وصل کنید و بدون فاصله از آن استفاده کنید. همچنین اگر نمی خواهید گوشی تان روی یک سطح رو به زمین قرار داده شود، یک پایه برای این منظور تعبیه شده است.

همانطور که در مطالب بالا ذکر کردیم این اسپیکرها باتری مخصوص خودشان را دارند. چنان که JBL ادعا میshy; کند این اسپیکرها بدون استفاده از شارژ گوشی در حالی که پشتshy; سرshy;هم موزیک پخش کنند، باتری شان به مدت 10 ساعت دوام خواهد آورد.

پروژکتور Moto Insta-Share یکی از برترین مدهای موجود در بازار است. در حقیقت Insta-Share یک پروژکتور کوچک است که تا 70 اینچ قابلیت نمایش تصاویر را داراست. این پروژکتور نوری هر چیزی را که روی صفحه نمایش گوشی می توان مشاهده کرد را به نمایش در می آورد.

به جای جمع شدن دور نمایشگر گوشی، می توانید با استفاده از پروژکتور صفحه نمایش گوشی را روی دیوار مشاهده کنید.

در آخر باید اشاره کنیم که قیمتخرید گوشی موتورولا Moto Z Force را می توانید از ما بخواهید همچنین مشاوره های رایگان قبل ازخرید گوشی موتورولادر هر مدل رو می توانید از ما بخواهید.

خرید موبایل موتورولا- معرفی وان ویژن و g7

خرید موبایل موتورولا- معرفی وان اکشن و z3

بررسی تخصصی موبایل موتورولا-وان اکشن-بخش دوم

بررسی تخصصی موبایل موتورولا-وان اکشن-بخش دوم

خرید موبایل موتورولا- موتورولا ریزر

خرید موبایل موتورولا- موتورولا ریزر

تاریخچه موبایل موتورولا بخش اول

گوشی ,moto ,های ,باتری ,میshy ,صفحه ,moto z ,z force ,به گوشی ,صفحه نمایش ,را به ,insta share projector ,باتری مخصوص خودشان ,خرید موبایل موتورولا

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


رسد دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی نگاهی به ژرفای نگاه مرجع تحلیلی سئو حرفه ای مطالب اینترنتی گذرگاه Christina Rosa's collection دانلود کده