با شروع سال جدید میلادی سری به گوشی هایموبایل موتوولازدیم و به بررسی برترین های این برند پر طرفدار در جهان پرداختیم در ادامه با ما همراه باشید برای دریافت جدید ترین اطلاعات ازموبایل موتورولابا ما در وب سایت و یا اینستاگرام همراه باشید:

گوشی موبایل موتورولا، در کنار هندست های برند نوکیا و برخی از گوشی های الجی سردمدار گوشی های اقتصادی بازار هستند. این بدین معنی است که اگر به دنبال تلفن خوبی هستید که حساب بانکی تان را خالی نکند، سراغ برند درستی آمده اید.

هر کدام از گوشیموبایل موتورولابه نسبت قیمت شان دارای قابلیت های فوق العاده ای هستند که ممکن است شما را متقاعد به خریدشان کند. هندست های سری موتو Z دارای امکاناتی بیشتری مانند فناوری ۵G و موتو مادها دارند؛ سری موتو G، دستگاه های مقرون به صرفه با مشخصات قابل توجهی هستند و گوشی های موتورولا وان به روش های مختلفی نظر شما را جلب خواهند کرد.

این گوشی ها بدون شک قابلیت رقابت با آیفون ۱۱ پرو یا سامسونگ گلکسی S10 را نخواهد داشت، اما نباید ابن مورد را فراموش کرد که فاکتور قیمت مزیت بزرگ این موبایل ها نسبت به رقبا است. به طور خلاصه می توان گفت که شما با هندست هایی طرف هستید که قابل اعتماد بوده و به نسبت قیمت شان مشخصات خوبی دارند.

البته یک مورد جدا از این موبایل ها در برندموتورولادیده میشود : گوشی تاشو گران قیمت موتورولا ریزر که از طراحی نمادین ریزرهای قدیمی بهره می برد. البته این هندست علی رغم قیمت بالایش (سه برابر قیمت موتو Z4)، سریع ترین گوشی موتورولا نیست؛ ولی در عوض، بعد از تا شدن اندازه ای نصف سایز گوشی های معمولی پیدا می کند.

لیست برترین گوشی های موتورولا در سال میلادی۲۰۲۰

موبایل موتورولاموتو Z4
موبایل موتورولاوان زوم
موبایل موتورولاوان ماکرو
موبایل موتورولاموتو G8 پلاس
موبایل موتورولاوان هایپر
موبایل موتورولا وان اکشن
موبایل موتورولاموتو Z3
موبایل موتورولا وان ویژن
موبایل موتورولاموتو G7
موبایل موتورولاریزر
موبایل موتورولاموتو Z2 فورس
موبایل موتورولاموتو G7 پلاس

لیست بالا شاید به دید بیشتر افراد برترین موبایل های برند موتورولا باشند و باید برای داشتن این تعداد از گوشی های موفق در صنعت موبایل به برند موتورولا نمره قبولی در سالی که گذشت داد اما در ادامه مطالب هر کدام از این گوشی های موفق در سال گذشته موتورولا را بررسی خواهیم کرد.

در پایان برایخرید گوشی موتورولادر هر نوع و سلیقه ای خرید از نمایندگی های ارائه دهنده خدمات این برند در کشور میتواند بهترین راه باشد و ما درتهران موتورولاهمراه شما خواهیم بود برایخرید موبایل موتورولابا ما در ارتباط باشید.

خرید موبایل موتورولا- معرفی وان ویژن و g7

خرید موبایل موتورولا- معرفی وان اکشن و z3

بررسی تخصصی موبایل موتورولا-وان اکشن-بخش دوم

بررسی تخصصی موبایل موتورولا-وان اکشن-بخش دوم

خرید موبایل موتورولا- موتورولا ریزر

خرید موبایل موتورولا- موتورولا ریزر

تاریخچه موبایل موتورولا بخش اول

های ,گوشی ,موتورولا ,موبایل ,قیمت ,موتورولاموتو ,گوشی های ,موتورولا وان ,در سال ,هستید که ,های برند

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


جهرم شناسی ديجي دانلود dj download هر روز بیا مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی بلاگ شهروز انواتو دانلود ba-taavon24 يک عاشقانه ي خوب جامع ترین خبرنامه سئو